Tohle všechno umím na jedničku

Nějakou dobu to trvalo a stále se učím, ale za mou desetiletou kariéru realitního makléře už nějaké ty zkušenosti a dovednosti mám a jsem připravena vám na 100% pomoci.

Prodej a pronájem nemovitostí

Ať už vám stávající domov nevyhovuje nebo potřebujete nové zázemí pro sebe a svou rodinu, jsem tady pro vás. To je přeci hlavní náplň každého realitního makléře. Prodám vaši nemovitost, zajistím pronájem vašeho bytu a nebo vám najdu nemovitost snů, ve které vás nepřekvapí žádné nepříjemnosti a nečekané výdaje.

Výkup nemovitostí

Dlouhodobě spolupracuji s odborníky v oblasti hypotečních úvěrů, kteří vám nejen zařídí, že si svůj nový domov budete moci dovolit, ale komplexně posoudí vaši finanční situaci. Nejsou vázáni žádnou konkrétní bankou ani jinou institucí a společně vám najdeme bydlení, ve kterém budete moci klidně spát, beze strachu z vysokých úroků a splátek.

Profesionální marketing

Internet a technologie hýbou světem a ve světě nemovitostí tomu není jinak. Navrhnu strategii prodeje vaší nemovitosti, samozřejmostí je profesionální fotograf, natočení úchvatné video prohlídky např. pomocí bezpilotního drona a nebo homestagingu. Ovládám také moderní prodejní kanály jako sociální sítě, proklikové reklamy a další.