S Anvenies s. r. o. od nuly k marketingovému úspěchu

V poslední době mi stále více lidí pokládá otázky ohledně mého facebookového profilu a mojí webové stránky. Čím dál častěji jsem dotazovaná, jestli zvládám všechno sama, anebo mi s tím někdo pomáhá. Pravdou je, že ne se vším si dokážu poradit, mnohdy nemám ani takové množství času nebo se musím věnovat jiným věcem. Od toho jsou tady právě pánové z marketingové agentury Anvenies. Sama jsem dlouho otálela se vstupem do online světa, vaše práce se změní a ne každý má takovou změnu rád. Nicméně jsem šťastná, že jsem se k tomuto kroku odhodlala a vy tak můžete nahlédnout nejen do světa realitního trhu. Jak tedy probíhá naše spolupráce? Na tuto otázku se pokusím odpovědět v dnešním článku.

Od doby, co jsem vstoupila do onoho online světa, tak se naše spolupráce určitým způsobem rozvíjí a částečně mění. V začátcích to byla z jejich strany zejména konzultační činnost. Přiznám se, že to se mnou nebylo vždy úplně jednoduché. Nevěděla jsem, jaké příspěvky budou těmi pravými. Jestli jsou lepší příspěvky s obrázky, anebo bez nich. Sama jsem byla určitou dobu skeptická v tom, proč bych měla někomu sdělovat, co jsem ten den dělala? Koho bude zajímat, že jsem celý den trávila na školení? Naštěstí to netrvalo moc dlouho a uvědomila jsem si, že to je vlastně fajn. Je fajn, když se s někým podělíte o něco takového a vidíte, že to lidi doopravdy zajímá, že si najdou čas a daný příspěvek si přečtou, dají vám „lajk“, anebo vám k příspěvku napíšou komentář.

Placená inzerce. Jistě jste si všimli, že některé příspěvky jsou zaměřeny čistě na prezentaci nemovitostí. Je to logické, protože cílem realitního makléře je onu nemovitost prodat, aby se uživil. Základem jsou samozřejmě kvalitní fotografie. Každý realitní makléř by si měl dát tu práci a v případě, že nevěří svým schopnostem a práci s fotoaparátem, tak požádat o pomoc profesionála. Jedním ze způsobů, jak vyhledat nemovitost, jsou webové stránky M&M Reality, weby jako Sreality.cz, apod. Nicméně, na takovém webovém portálu jsou stovky až tisíce nabídek. Z toho důvodů mi pánové z Anvenies pomáhají s tím, aby se právě mnou prodávané nemovitosti dostaly více do povědomí lidí. To znamená, že mi pomohou nejen se samotnou tvorbou takového příspěvku, ale rovněž jej zacílí tak, aby oslovil tu správnou skupinu potencionálních klientů. Tento způsob se mi již mnohokrát osvědčil a není ani tak nákladný, jak by se mohlo na první pohled zdát.

Sama si nesmírně vážím pomoci při tvorbě veškerých grafických podkladů, neboť sama nemám s takovými programy žádné zkušenosti a upřímně, grafička ze mě asi nikdy nebude. Ale jeden nikdy neví. Jsem však ráda za to, že se i s těmito požadavky mám na koho obrátit. Ani nezáleží na tom, jestli mám nějakou představu, se kterou se s nimi podělím, anebo jim nechám volnou ruku, s výsledkem jsem zatím byla vždy spokojená.

Další velkou službou byla a je tvorba a správa mého osobního webu. O tvorbě vám toho moc neřeknu, to byste se museli zeptat přímo jich. Co se týče následné správy a údržby webu, jestli se to dá tímto slovem nazvat, tak to funguje zhruba takto. Já napíšu takovýto úžasný článek, vyhraju si se slovíčky, apod. No jo, ale co teď s tím? Je to naprosto jednoduché, já si vyberu nějaké fotky, které by se mi u článku líbily, a pošlu článek společně s fotkami na mail jednoho z pánů. O nic víc se nestarám, protože vím, že si ho za krátkou dobu budu moci přečíst na internetu. Samozřejmostí je také sdílení článku a tvorba příspěvku na Facebook(u).

Kromě výše zmíněného jsou to také dílčí činnosti, se kterými mi pomáhají. Když narazím na nějaký problém, něco nefunguje podle mých představ, tak napíšu nebo zavolám a brzy je vše tak, jak má.

Možná se někteří z vás ptají, proč s takovým článkem vůbec přišla? Odpovědí na tuto otázku je, abych vám ukázala, že ne na všechno stačím sama a mnohdy narazím na problémy, se kterými potřebuji pomoci. Že jsou lidé, kteří jsou v pozadí mé práce, a je podle mě hrozná škoda, že jste o nich do dnešního dne nevěděli. Díky lidem z Anvenies mám v současnosti daleko větší úspěch, než bych měla bez nich. A když se mě bude někdo příště ptát na to, jak to dělám, kde beru čas na to, abych stíhala práci realitního makléře a ještě marketingové aktivity, tak je můžu odkázat na tento článek, kde se snad dozví vše potřebné.

 

Vaše Makléřka Zuzana.

 

  • Odhad vaší nemovitosti zcela zdarma

    Zadejte svou e-mailovou adresu a já se vám obratem ozvu.

  • Kategorie