Rok 2018 = rok jednoho návratu a velkých změn

 

Letošní rok se chýlí ke svému konci. Zbývá posledních několik hodin do začátku bujarých oslav a tradičních novoročních předsevzetí. Už víte, jaké bude to vaše? Já sama mám velká očekávání (zejména od sebe samé). Ale o tom někdy příště. Nyní zpět k tomu, jak vypadalo předchozích 12 měsíců.
Rok 2018 = rok jednoho návratu. Po šesti letech jsem ukončila své působení v RK Evropa a vrátila se tam, kde to všechno začalo. Vrátila jsem se tam, kde před lety odstartovala má realitní kariéra, do M&M Reality. Sama jsem o tomto kroku dlouhou dobu přemýšlela. Dávala jsem si dohromady všechna pro a proti. Nebylo to jednoduché rozhodnutí. Pracovala jsem se skvělými lidmi. Navíc jsem byla manažerkou pobočky, jenomže… už mě ta práce nenaplňovala tak, jako tomu bylo dříve. Měla jsem na starost chod celé pobočky, odpovědnost za zaměstnance a mnoho dalších věcí. Vyvíjela jsem na sebe zbytečně velký tlak a cítila jsem, že potřebuji změnu. V eMkách se věnuji „pouze“ práci makléře. Mám zodpovědnost pouze sama za sebe. Navíc mě všichni přijali s otevřenou náručí. To bylo naprosto skvělé, protože jsem okamžitě věděla, že mé rozhodnutí bylo správné.
Rok 2018 = rok velkých změn. Největší změnou bylo samozřejmě to, co jsem popsala na předchozích řádcích. Nicméně mám na mysli spíše změny, k nimž došlo až v mém staronovém působišti. Nemalé množství svého času jsem trávila na školeních a nejrůznějších seminářích. Výsledkem všech těchto školení a seminářů bylo to, že jsem obdržela svůj jmenovací dekret a stala jsem se tzv. investičním specialistou.
Oproti roku předchozímu si myslím, že jsme se také výrazně posunuli směrem vpřed, co se týče správy sociálních sítí. Záměrně jsem použila výraz „posunuli“, protože to není pouze má zásluha. Je to díky úsilí a velkému množství vynaložené práce dalších lidí. Společně jsme dosáhli hranice 300 fanoušků, vytvořili jsme velké množství příspěvků, které podle mého názoru slaví úspěch. Za to patří velké díky i vám, mým úžasným fanouškům. Rok 2018 byl také rokem rekordním, pokud vezmu v úvahu, kolik jsem toho nafotila / vyfotila / odfotila. Fotek byla opravdová spousta. :-)
Chci vám ještě jednou moc poděkovat. Chci poděkovat Michalovi Bergerovi, úžasnému fotografovi, který si vždy najde čas a dokáže s foťákem doslova zázraky. Jen díky němu jsou fotografie nemovitostí tak úžasné. V neposlední řadě chci poděkovat marketingové agentuře Anvenies. Pánové mi moc pomáhají s grafikou a mohu se na ně obrátit i v případech, kdy potřebuji konzultaci ohledně nějakého příspěvku, apod. Děkuji vám všem a přeji vydařený vstup do roku 2019.

  • Odhad vaší nemovitosti zcela zdarma

    Zadejte svou e-mailovou adresu a já se vám obratem ozvu.

  • Kategorie