Můj příběh

V oboru realit se pohybuji již více než 12 let. Ať už jako realitní makléřka, vedoucí týmu nebo manažerka kanceláře. Vždy přistupuji ke klientům i ostatním realitním makléřům individuálně a s empatií. Práci na trhu s nemovitostmi si stále užívám a naplňuje mě pro svou rozmanitost. Nevíte si rady s prodejem své nemovitosti? Jsem tady vždy pro vás, protože vím, jak důležité je v mé profesi naslouchat druhým a snažit se jim maximálně pomoci.  

Svou realitní kariéru jsem započala v roce 2006 jako úplný nováček ve společnosti M & M reality holding a. s. Stála jsem u zrodu tří poboček, ve kterých jsem později působila jako oblastní manager. 

Po několika letech tvrdé práce jsem cítila, že potřebuji pauzu a z realitního kolotoče jsem na chvíli vyskočila. Jedním z důvodů byly i mé dvě, dnes již dospělé děti, kterým jsem se chtěla věnovat.

Dlouho jsem však odpočívat nevydržela a v roce 2012 jsem založila vlastní realitní kancelář, pod záštitou RK Evropa. Sestavila jsem tým makléřů, vyladila prodejní procesy a brzy zjistila, že čistě manažerská práce není to, co hledám.

Proto jsem se vrátila zpět na pozici makléře do společnosti M & M reality holding a. s., kde jsem svou kariéru v oblasti nemovitostí započala.

Práce realitního makléře mě vždy bavila díky své různorodosti, setkávání se s novými lidmi a plnění jejich přání ve formě nového domova. Vrhla jsem se tedy opět naplno do práce realitního makléře, začala se vzdělávat v oblasti internetu, technologií, sociálních sítí a moderních prodejních technik. Obklopila se odborníky na marketing, finance a fotografování, abych byla schopna svým klientům, které si dnes již mohu pečlivě vybírat, nabídnout ty nejlepší služby.

Toto je můj realitní příběh :)

 

Ing. Zuzana Leśniczaková
vaše realitní makléřka

ve volném čase provozuji nordicwalking

nebo zvelebuji svůj domov