Jak se mi podařilo (od začátku letošního roku) rezervovat deset nemovitostí?

Palec nahoru a travnaté pozadí

Na první pohled se může zdát, že desítka není nijak závratné číslo. Koneckonců je určitě spousta realitních makléřů, kterým se podařilo prodat / rezervovat více nemovitostí. Přesto si myslím, že jde o velmi pěkný výsledek, který stojí za zmínku.

Podotýkám, že kdyby se nesešla řada faktorů, tak vše mohlo být úplně jinak. Pojďme se tedy v dnešním článku podívat na vybrané faktory a proměnné, kterým vděčím za to, že letošní rok je natolik úspěšný.

Změna přístupu

Není to tak dlouho, co jsem začala s prohlídkovými dny a musím říci, že šlo o správné rozhodnutí. Takový prohlídkový den vám dokáže ušetřit nezanedbatelné množství času. Místo abyste se s každým zájemce scházeli zvlášť, tak se se všemi domluvíte a veškeré prohlídky vyřídíte během jednoho dne. Výhodou je také to, že se některý klient může zeptat na věci, které by jiného vůbec nenapadly.

Já osobně nepodceňuji přípravu a pro každý prohlídkový den chystám něco k zakousnutí. Během letních měsíců nemůže chybět ani domácí levandulová limonáda, kterou už jsem docela proslulá.

Kvalitní prezentace

Tento faktor je tím vůbec nejdůležitějším. Doba, kdy makléři fotili nemovitosti svými mobilními telefony, je naštěstí dávno pryč. V dnešní době máte dvě možnosti. Buď si pořídíte veškeré fotografické vybavení a naučíte se s ním zacházet, nebo se obrátíte na profesionály. Já jsem zvolila druhou možnost a začala jsem spolupracovat s Michalem Bergerem. Tento šikovný klučina mi nesmírně pomáhá a jeho fotografie jsou naprosto skvělé.

Nicméně s nástupem nových technologií fotky často nestačí. Někdy je málo i video-prohlídka. Proto jsem se obrátila na Radka Motyku, který je specialistou na 3D scan a 3D prohlídky nemovitostí. Díky Radkovi se můžete procházet po nemovitosti od monitoru svého počítače.

Poděkování patří také marketingové agentuře Anvenies. Pánové mi připravují grafické podklady a konzultují se mnou jednotlivé příspěvky, které se objevují na mé facebookové stránce.

Štěstí

Bez štěstíčka to prostě a jednoduše nejde. Platí to nejen ve sportu, ale také v realitním byznysu. Občas totiž nastávají situace, kdy v nabídce máte naprosto dokonalý dům, ale stejně ho nemůžete prodat. Pravda! Jsou to spíše ojedinělé případy, ale stává se to.

Slovo závěrem

Toto jsou tři nejdůležitější faktory, kterým vděčím za to, že se mi od začátku roku podařilo rezervovat / prodat deset nemovitostí. Možná se někteří ptáte, proč jsem se rozhodla sumarizovat a rekapitulovat, když rok ještě neskončil? Je to z toho důvodu, že nám končí letní prázdniny a rok 2019 se překlápí do své poslední třetiny. Já jen doufám, že poslední třetina bude stejně úspěšná jako ty předchozí.

  • Odhad vaší nemovitosti zcela zdarma

    Zadejte svou e-mailovou adresu a já se vám obratem ozvu.

  • Kategorie